Prodavač/prodavačica  HZZ OGLAS

19 dana do isteka
"PERADARSTVO BANEKOVIĆ", UZGOJ, KLAONICA I TRGOVINA, ŽELJKO BANEKOVIĆ, VRH VISOČKI 21
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.12.2019.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 091 5036573 e-mailom: zeljko.banekovic@vz.htnet.hr
Ostale informacije:

Opis posla: prodaja mješovite robe i svježeg pilećeg mesa u specijaliziranoj trgovini. Uvjeti: radno iskustvo i završeno obrazovanje nije važno. Adresa radnog mjesta: Horvačanska cesta 25, Zagreb.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
101727110
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.