Kuhar / Chef de Partie (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Oberndorf, Tirol, Austrija
Rok prijave:
05.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu Oberndorf, Austrija tražimo KUHARA / CHEF DE PARTIE (m/ž) za rad u hotelu.

Vaš novi dom / o poslodavcu
• Hotel se nalazi u srcu "Kitzbühler Alpen". Težište je na osobnom pristupu gostima u pružanju usluga u hotelu, kao i u SPA odjelu, uz visoku kvalitetu gastronomske ponude. U hotelu u Oberndorfu u Tirolu se nude posebne usluge za posebne suradnike!
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo
• plaća 2.000 euro netto za 6 dana/48 sati tjedno
• ili 2.200,00 eur netto za 6 dana/54 sati tjedno
• Sezonski ugovor od 05.12. do 28.03.2023
• 13. u 14. plaća proporcionalno prema odrađenim mjesecima
• Smještaj u jednokrevetnim sobama
• Besplatni obroci i na slobodnim danim

Posebne pogodnosti
• Moderne sobe za osoblje s besplatnim WLAN-om
• Besplatno korištenje Spa područja s infinity bazenom (svakog utorka navečer) i dvorane za fitness
• Gost u vlastitom hotelu": 1 noćenje s partnerom u hotelu - iskoristite priliku, prijavite se i dobro se zabavite. Naplaćuje se samo konzumacija
• 40% popusta za noćenje roditelja, braće i sestara
• 50% popusta na masaže i kozmetičke tretmane
• Često možemo pomoći kod mnogih manjih tegoba; Iskoristite našu terapijsku ponudu (prva dva tretmana su besplatna)
• 30% popusta na kupnju kozmetičkih proizvoda
• 15% popusta na kupnju u sportskoj trgovini "die Stailerai" i sirani "Schörgerer"
• Sudjelovanje na seminarima i usavršavanju
Vrsta posla:
sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Što od vas očekujemo
• Podržavate našu kuhinjsku ekipu u pripremi i prezentaciji svih jela.
• Dugogodišnje radno iskustvo
• Znanje njemačkog jezika na razini A2
• Završena škola za kuhara/icu
• Kreativnost i motiviranost
• À-la-carte kuhinja
• Regionalni specijaliteti

Što trebate učiniti
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: bewerbung@eurocareergroup.eu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
njemački

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Kamik 24, 52100 Pula
Županija:
Istarska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.