Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 03.07.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Informatičar/ka  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Hausengel International društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje pri zapošljavanju
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
03.07.2020.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: monika.sokcevic@hausengel.de
Ostale informacije:

Opis poslova: Nadogradnja i izgradnja baze podataka upotrebom frontend Access-a i backend SQL Izrada i razvoj softwarea i realease managmenta, Pružanje podrške suradnicima prilikom uvođenja novog softwarea, Izrada i razvoj SQL-baze podataka, PostgreSQL, Provjera i testiranje softwareskih komponenata Nadgledanje funkcionalnosti, kvalitete i učinkovitosti uvedenog softwarea, Suradnja s unutarnjim i vanjskim kooperantima i poduzećima, Prilagođavanje IT-sustava karakteristikama novog softwarea, Upravljanje i analiza infrastrukture IT-sustava i konfiguriranje hardwarea u podatkovnom centru, Izrada i razvoj postojeće Access-baze podataka Izrada i optimiranje mobilnih i web rješenja Uvjeti: Izobrazba na području IT-a, usmjerenje programer ili sličan studijski program, Njemački jezik koji je minimalno na B2 razini je nužan preduvjet Dobro poznavanje engleskog jezika Poznavanje poslovnih procesa, Sposobnost upravljanja projektima i dobra radna organizacija Odlično poznavanje MS-Access i T-SQL je nužan preduvjet Poznavanje programskih jezika: Python, Javascript, Java, XML i s njima povezano radno iskustvo Snalaženje u Linux-okruženju Iskustvo u radu s PostgreSQL, MS-SQL i u radu s Access-bazom podataka Praktična iskustva u radu s Git-Softwareom, Poznavanje CSS – dodatna prednost. Poznavanje Web-arhitekture, primjerice: MVC (Model-View Controller) Poslodavac nudi: Atraktivna primanja na osnovu radnog ugovora, Privatno zdravstveno osiguranje Rad sa zanimljivim izazovima koji potiču poslovni napredak, Internacionalno radno okruženje s realnim utjecajem na razvoj poduzeća.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
107316943
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.