Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 17.12.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Direktor/direktorica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
VETERINARSKA STANICA NOVI MAROF, društvo s ograničenom odgovornošću za djelatnost zdravstvene zaštite životinja, veterinarskih usluga, proizvodnje i p
Mjesto rada:
Novi Marof
Rok prijave:
17.12.2021.

Mjesto rada:
NOVI MAROF, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 098 379483
e-mailom: veterinarska.stanica.novi.marof@vz.t-com.hr
Ostale informacije:
Opis posla: - predlagati smjernice razvoja Društva, - donositi konkretne mjere poslovne politike, - osigurati poslovne i radne uvjete kako bi se poslovi mogli uredno, točno i ažurno obaviti, - samostalnog izbora svojih stručnih suradnika i ostalih zaposlenika, - određivanje plaća zaposlenika i njihovih stimulacija, - davanje ovlaštenja osobama koje ga mijenjaju, - preuzimati poslove i operativno rukovoditi organizacijskim jedinicama, - izricanje naknada za napravljene štete i druge radnje u skladu Zakona, Statuta i drugih akata.
Uvjeti: - završen veterinarski fakultet - smjer doktor/doktorica veterinarske medicine, - 5 godina radnog iskustva u struci, - položen državni stručni ispit, - zadnjih 5 godina kandidat/kandidatkinja ne smije biti kažnjavana.
Za uspješnu kandidaturu kandidat/kandidatkinja treba priložiti: - zamolba, - životopis, - potvrda o završenom školovanju (diploma), - potvrda o radnom iskustvom (potvrda HZMO-a), - potvrda o zdravstveno - radnoj sposobnosti - potvrda o položenom državnom stručnom ispitu, - potvrda o nekažnjavanju.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
118815575
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje