Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 09.03.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Diplomirani inženjer geodezije-pripravnik/diplomirana inženjerka geodezije-pripravnica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
TERMOPLIN d.d.
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
09.03.2021.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike autocad
excel
word
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Vjekoslava Špinčića 78, 42000 Varaždin
e-mailom: info@termoplin.com
Ostale informacije:
Termoplin d.d., Vjekoslava Špinčića 78, Varaždin zastupano po direktoru Nevenki Grbac, dipl.oec. sukladno internim potrebama Društva raspisuje: N A T J E Č A J za prijem u radni odnos na određeno vrijeme, s probnim rokom od 6 mjeseci: 1 izvršitelja/icu – diplomirani inženjer geodezije – pripravnik (m/ž): Uvjeti: aktivno poznavanje CAD programa (AutoCAD), Microsoft Office
znanje geodetske izmjere GPS instrumentom
aktivno poznavanje engleskog jezika
vozačka dozvola B kategorije

Uz prijavu potrebno je priložiti: životopis s eventualnim referencama i preporukama
dokaz o hrvatskom državljanstvu (kopija osobne iskaznice ili putovnice ili domovnice)
dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (isključivo kopija diplome)
uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak (uvjerenje ne starije od 30 dana)
broj telefona, e-mail adresa

Isprave se prilažu u neovjerenoj kopiji, a prije izbora kandidata/kinje predočit će se izvornik. Prijave se primaju do 09. ožujka 2021. godine putem elektroničke pošte na adresu info@termoplin.com ili na adresu Vjekoslava Špinčića 78, Varaždin. Prijava se podnosi sa oznakom «NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO DIPLOMIRANI INŽENJER GEODEZIJE» Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Termoplin d.d. zadržava pravo provjere stručnih i radnih sposobnosti kandidata/kinja kao i poništenje natječaja. Pozivi radi razgovora, provjere stručnih i radnih sposobnosti kandidata/kinja te obavijesti vezane za tijek natječaja bit će dostavljene na elektroničke adrese kandidata/kinja. Termoplin d.d. zadržava pravo da odbije prijavu pojedinog kandidata/kinje odnosno poništi natječaj ukoliko se već tijekom informativnog razgovora utvrdi da pojedini/a kandidat/kinja, odnosno kandidati/kinje ne zadovoljavaju tražene kriterije. U tom slučaju Termoplin d.d. nema obvezu posebno obrazlagati takvu odluku. Kandidat/kinja koji/a ne pristupi razgovoru i/ili provjeri smatra se da je povukao prijavu i više se ne smatra kandidatom/kinjom u ovom natječaju. Mogućnost stalnog zaposlenja.
Opis poslova: poslovi diplomiranog inženjera geodezije – pripravnika (m/ž).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
111832308
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2021, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.