Wellness terapeut/ica  HZZ OGLAS

43 dana do isteka
INTERMOD društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, ugostiteljstvo i turizam
Mjesto rada:
Petrčane
Rok prijave:
30.06.2024.

Mjesto rada:
PETRČANE, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLA: Pružanje svih vrsta sportske, medicinske i kozmetičke masaže s ciljem poboljšanja kvalitete života klijenata te spa njege tijela.
Priprema relaksirajućih i ljekovitih kupki.
Priprema aroma-terapija.
Izvedba različitih vježbi razgibavanja.
Konzultacija klijenata u svezi tretmana.
identifikacija prikladnih preparata i tretmana koji se pružaju u kozmetičkom okruženju.
Priprema radnog mjesta za početak rada.
Briga o planu i programu spa njege klijenta.
Planiranje potrebnih preparata, kozmetičke opreme, pribora i aparata za izvođenje tretmana.
Upoznavanje klijenata s ponudom wellness centra.
Prodaja proizvoda iz maloprodajnog asortimana.
Naplata i izdavanje računa za prodane proizvode te vođenje računa o ispravnosti naplate.
Vođenje brige o čistoći i urednosti radnog mjesta, opreme i sredstava za rad.
Primjena higijenskih mjera dezinfekcije prostora, radnog mjesta, pribora i opreme.
Odgovornost za uredan i njegovan izgled te urednu radnu odjeću.
Vođenje brige o naručivanju materijala za tretmane.
Odgovornost za racionalnu upotrebu potrošnog materijala.
Provođenje svih administrativnih aktivnosti i evidencija povezanih s uslugom pružanja masaže i spa njege tijela.
Financijska i materijalna odgovornost za opremu i inventar kojim se služi tijekom rada.
Prijava neispravnosti, nedostataka i kvarova koji bi negativno utjecali na sigurnost i zadovoljstvo gosta u objektima ili na mjestima na kojima se provodi masaža i spa njega tijela.
Širenje i promocija pozitivne slike o Hotelu.
Primjena pravila zaštite na radu i zaštite od požara.
Obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovoditelja.
UVJETI:
Znanje engleskog jezika u govoru.
Pružanje više različitih vrsta masaža i poznavanje širokog spektra spa tretmana.
Odgovarajuća digitalna pismenost - minimalno poznavanje i korištenje MS Office paketa.
Financijska pismenost.
Komunikacijske vještine.
Organizacijske vještine.
Prodajne vještine.
Strpljivost.
Pouzdanost.
Povjerljivost
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143204326
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje