Web shop administrator / administratorica  HZZ OGLAS

PISMOREKLAM d.o.o. za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Požega
Rok prijave:
31.05.2024.

Mjesto rada:
POŽEGA, POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Pismoreklam d.o.o. je vodeća tvrtka u grafičkoj industriji na području kontinentalne Hrvatske koja nudi usluge digitalnog tiska, izradu promidžbenih materijala, tisak tekstila te izradu reklamnih rješenja.

Mladi smo i perspektivni, radimo ono što volimo. Kupac nam je uvijek na prvom mjestu. Iskreni smo prema sebi, kolegama, partnerima i kupcima. Komuniciramo jasno, otvoreno, jednostavno i zabavno.

Trudimo se olakšati proces kupnje grafičkih proizvoda.
Iskustvo te mlad, dinamičan i ambiciozan tim čine nas najboljima u svom poslu!
Opis posla: unos narudžbi, izrada ponuda i računa
komunikacija s kupcima – telefonski, e-mailom i putem društvenih mreža
koordinacija među odjelima – odjel nabave, maloprodaje i veleprodaje
održavanje i ažuriranje web shopa – promjena cijena, unos novih artikala i uređivanje postojećih
sudjelovanje u praćenju i kreiranju sadržaja za web shop, suradnja s marketingom i dizajnerima
sudjelovanje u provođenju analize i izvještavanje o uspjehu digitalnih marketinških kampanja
suradnja s prodajom oko kreiranja promotivnih aktivnosti
osmišljavanje, pisanje i objava sadržaja na web shopu
izrada newslettera na tjednoj bazi
rješavanje reklamacija
realizacija prodajnih planova
Uvjeti: SSS/VŠS/VSS
minimalno 1-3 godine rada na istoj ili sličnoj poziciji
korištenje engleskog jezika
MS Office - korištenje
Wordpress CMS sučelje
odgovornost u obavljanju radnih zadataka, samostalnost u radu i poštovanje zadanih rokova
posvećenost detaljima i organiziranost

Prednosti: poznavanje CMS-a, Adobre Ilustratora, CorelDraw
poznavanje knjigovodstvenog programa – E-racuni.com
poznavanje osnova SEO optimizacije
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143292848
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje