Voditelj/ica ureda i ljudskih resursa  HZZ OGLAS

1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 6127073
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: - provođenje aktivnosti zapošljavanja, uključujući provjeru i intervjuiranje potencijalnih kandidata - kreiranje, vođenje i nadzor procesa ljudskih potencijala kao što su pregledi plaća, bonusa i evaluacija - upravljanje cjelokupnom financijskom, pravnom i kadrovskom administracijom tvrtke - kontrola, analiza i planiranje financija - vođenje evidencija povezanih s poslovanjem tvrtke - priprema dokumentacije za knjigovodstvo, kao što su urudžbiranje računa, fakturiranje, praćenje potraživanja (u programu Total) - organiziranje internih događaja i team-building aktivnosti - nabava uredskog materijala, opreme i namještaja - obavljanje ostalih relevantnih dužnosti prema potrebi
Vrsta posla: Na određeno vrijeme (uz mogućnost produljenja na neodređeno)
Uvjeti: - izvanredne komunikacijske vještine - izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru u pismu - sposobnost upravljanja vremenom, "multitasking" i učinkovito prioritiziranje zadataka - preciznost, učinkovitost i ažurnost u radu - samoinicijativnost, fleksibilnost i brza reakcija na dnevna događanja - minimalno 2 godine iskustva na istoj ili sličnoj pozicij
Stručna sprema: Sveučilišni prvostupnik, magistar/magistra
Poslodavac nudi: - konkurentna plaća sukladno prethodnom iskustvu - rad u dinamičnom, fleksibilnom i brzorastućem radnom okruženju - subvencionirana Multisport kartica - radno vrijeme od ponedjeljka do petka, od 08:00 do 16:00 sati - ugovor na godinu dana uz mogućnost produljenja
Kontakt:0916127073
E-mail: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143328257
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje