Voditelj/ica eu projekata iz područja klimatskih promjena  HZZ OGLAS

Poslodavac:
SENSUM društvo s ograničenom odgovornošću za savjetovanje
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.05.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: • Upravljanje i administriranje projektima iz područja klimatskih promjena • Priprema novih projekata i projektne dokumentacije sukladno objavi poziva za financiranje putem EU fondova iz područja klimatskih promjena, carbon footprint i ostale tematike • Rad s klijentima, upravljanje strateškim inicijativama i projektima na razini tvrtke
Potrebno obrazovanje, znanja i vještine: • Minimalno radno iskustvo od tri godine: iskustvo samostalnog rada na pisanju, provedbi i administriranju EU projekata • Priprema prijava za Interreg pozive – prednost • Izrada investicijske studije - prednost • Aktivno korištenje poslovnog engleskog jezika • Napredno poznavanje MS Office alata • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju i orijentiranost na postizanje ciljeva • Vještine organizacije i koordinacije projektnih timova • VSS/VŠS
Uvjeti zaposlenja: • Rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom • Rad u dinamičnom i poticajnom okruženju • Mogućnost profesionalnog usavršavanja • Stimulativna primanja • Početak rada: 20. 5. 2024. ili prema dogovoru
Molimo zaintersirane kandidate da nam do 13. 5. 2024. elektroničkom poštom na adresu: [email protected] pošalju: 1. zamolbu 2. životopis 3. dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome) 4. opis radnog iskustva (popis projekata, opis izvršenih poslova po projektu, ukupna vrijednost projekta, razdoblje rada na projektu, naziv poslodavca)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143243287
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje