Tajnik /tajnica  HZZ OGLAS

16 dana do isteka
SBS EUROPE društvo s ograničenom odgovornošću za održavanje brodova i trgovinu
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
05.06.2024.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
word
internet
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:
- svakodnevni kontakt i korespondencija na engleskom sa poslovnim partnerima
- izrada i ažuriranje izvještaja za Upravu društva
- knjigovodstveni i administrativni poslovi za Upravu društva i u odjelima prodaje rezervnih dijelova i servisa
- implementacija i nadzor provedbe Internih poslovnih procedura, EU normi, ISO normi, EU Direktiva i sl.
- kadrovski poslovi
- izrada ugovora, poslovnih dopisa i prezentacija
- ostali poslovi vezani uz veleprodaju, nabavu, uvoz, izvoz, skladište i distribuciju robe po cijelom svijetu
- ostali poslovi vezani za organizaciju servisnih poslova
- rad u internacionalnom okruženju, bez predrasuda prema ljudima različitih rasa, kultura, …
- suradnja i timski rad sa članovima ostalih timova grupe na različitim lokacijama

Uvjeti:
- tražimo kandidata sa završenim Ekonomskim ili Pravnim fakultetom ili Pomorskim fakultetom
- u obzir dolaze i kandidati sa srednjom školom ukoliko imaju minimalno 5 godina iskustva na traženim poslovima
- izvanredno poznavanje Engleskog jezika u pisanju i govoru
- napredno poznavanje rada u Excel, Word i PowerPoint programu
- izražene organizacijske, analitičke i komunikacijske sposobnosti; odgovornost i savjesnost u radu; samoinicijativnost i samostalnost; visok stupanj fleksibilnosti i inicijative; orjentiranost na timski rad; točnost, posvećenost detaljima i strogo poštivanje zadatih rokova; iskrenost, pouzdanost, razumijevanje pitanja povjerljivosti i diskrecije.

Što nudimo
- fiksna plaća i motivirajući dio sukladno ostvarenim rezultatima
- isplata neoporezivih naknada (za prijevoz i prehranu)
- druge novčane i nenovčane primitke (dnevnice, dodatak za godišnji odmor, „božićnica“, dar djeci, „uskrsnica“, naknada za rođenje djeteta,…)
- rad u internacionalnom okruženju
- dodatnu edukaciju
- mobitel i pretplatu
Plaća: Od 1100 do 1300 eur
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143333413
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje