Suradnik/ca za prijevoz novca  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.06.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
pisana zamolba: Fina GS, Radnička cesta 182, Zagreb
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: • poslovi pratnje i primopredaje vrijednosnih pošiljki • nadzire, koristi i upravlja sustavom i sredstvima elektrokemijske zaštite • rukuje s ključevima, alarmima i šiframa • vodi propisane evidencije i izrađuje standardizirana izvješća • surađuje s ovlaštenim osobama korisnika usluge Uvjeti: • komunikacijske vještine • spremnost na smjenski i terenski rad • spremnost na rad u odori • SSS Poslodavac nudi: • izazovan i odgovoran posao • stručno usavršavanje tijekom rada (mogućnost ishođenja zaštitarske licence) • rad u 1. smjeni, nedjelje i blagdani neradni, svaka druga subota radna • Kolektivni ugovor koji regulira: o stimulativna primanja o uvećanje osnovice plaće za minuli rad o naknadu za prijevoz i topli obrok o božićnicu, regres o poklon bon za Uskrs o dar za djecu do 12. g. starosti o jubilarne nagrade o jednokratne pomoći o dobrovoljno zdravstveno osiguranje o godišnji odmor do 30 dana o uvećanje koeficijenta za rad u posebnim okolnostima (prekovremeni rad) o nagrada zaposlenicima za uspješno poslovanje Kontakt: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143270388
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.