Specijalist za upravljanje korisničkim knjigovodstvom (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.05.2024.

Mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla:

  • Kontrola potraživanja kroz procese naplate
  • Komunikacija s vanjskim partnerima u naplati, internim dionicima procesa naplate i subjektima koji pružaju programsku podršku
  • Kontrola procesa knjiženja potraživanja i uplata u internim sustavima Kompanije
  • Osiguravanje točnosti i pravovremene isporuke podataka koji su predmet operativnih radnji (iznosi potraživanja i naplate utuženih korisnika)
  • Ostali zadaci po nalogu nadređenog

Što očekujemo od tebe:

  • SSS/VSS
  • Sposobnost rješavanja organizacijskih izazova i fokusiranost na rješenje
  • Visoka motiviranost, točnost, proaktivnost, sposobnost određivanja prioriteta i samostalnog koordiniranja poslovnih aktivnosti
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Znanje rada na računalu
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Usmjerenost na rješavanje problema te volja za učenjem i stjecanjem novih znanja

Što možeš očekivati od nas (benefiti):

  • Uz klizno radno vrijeme, za još bolju ravnotežu posla i privatnosti, možeš minimalno jedan dan u tjednu raditi izvan ureda
  • Moderno uređene urede s prostorima za zabavu i odmor te restoran i kafić s povlaštenim cijenama za zaposlenike
  • Osigurali smo parkirna mjesta pod nadzorom za sve limene ljubimce, a ako ti dođe da se provozaš biciklom, uvijek ga možeš povoljno iznajmiti na kampusu
  • Božićnicu, naknadu za prijevoz te druge financijske nagrade
  • Potpuno anoniman i besplatan Program pomoći zaposlenicima koji nudi pravovremenu i stručnu pomoć u različitim aspektima života
  • Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
  • Priliku za sudjelovanje u team building aktivnostima i nagradnim igrama

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i zadovoljavate uvjete natječaja, molimo Vas da pošaljete CV putem donjeg linka za prijavu.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju,
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana