Sanitarni/a tehničar/ka - sanitarni/a inženjer/ka  HZZ OGLAS

ADRIA GRUPA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge, posredovanje i putnička agencija
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.05.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 099 2204307
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: • provodi DDD mjere sukladno zakonskoj regulativi te pravilima struke • priprema/zadužuje sva potrebna sredstva za provedbu DDD mjera (kemikalije, tehničku opremu, zaštitnu radnu opremu, potvrde o provedbi DDD mjera i dr.) • koristi osobna zaštitna sredstva • izdaje potvrdu o svakoj provedbi DDD mjera • informira korisnika o mjerama opreza/postupcima koji se moraju poduzeti nakon tretmana • piše izvještaj o svakoj izvanrednoj provedbi, te ukazuje na potencijalne građevinsko – tehničke nedostatke objekta i higijenske nedostatke objekta • upoznat je sa sadržajem provedbenog plana DDD mjera za objekt - dinamikom provedbe DDD mjera na objektu, popisom pesticida, navedenim vrstama DDD mjerama u cilju zaštite objekta od štetnika • upoznat je sa razinom zaštite objekta - vrstom sredstava koja se koriste na objektu • prati stanje štetnika / stupanj infestacije tokom godine na objektu (monitoring) • upoznat je sa svim zahtjevima kupca te održava dobru suradnju s odgovornom osobom kupca u cilju što kvalitetnije provedbe DDD mjera • odgovoran za kvalitetu provedbe DDD mjera na objektu • ima profesionalan odnos prema kupcu Uvjeti: • Stručna sprema; Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke; Sanitarni tehničar/sanitarni inženjer,diplomirani sanitarni inženjer ( SSS, VSŠ, VŠŠ) • Vozačka dozvola B kategorije • Radno iskustvo je prednost, ali nije uvjet Poslodavac nudi: • ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok • korištenje službenog automobila i mobitela • mogućnost osposobljavanja i usavršavanja • prigodne i godišnje nagrade (božićnica, uskrsnica i sl.) • pozitivno i dinamično radno okruženje • Multisport kartica
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143246209
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.