Samostalni/a računovođa/tkinja  HZZ OGLAS

Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike excel
word
upotreba računalnih programa
upravljanje projek
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: samostalno vođenje poslovnih knjiga
izrada godišnjih financijskih izvještaja društava u skladu sa aktualnim zakonskim propisima (Bilanca, Račun dobiti i gubitka, Novčani tijek, Bilješke uz financijske izvještaje), poreznih prijava (PD i PDV prijave) i drugih financijskih i statističkih izvještaja
Knjiženje izvoda
Kontrola, knjiženje i kontiranje ulaznih i izlaznih računa
Kontrola i knjiženje blagajničkog poslovanja
Zatvaranje i usklada kupaca i dobavljača
Kontrola, usklada, knjiženje i inventura dugotrajne imovine i sitnog inventara
Obračun, kontrola i knjiženje PDV-a, PDV-S, ZP, Knjiga URA
Knjiženje i kontrola glavne knjige i usklada sa analitičkim evidencijama
Fakturiranje
izrada internih izvještaja za potrebe menadžmenta
osiguranje informacija i podataka za potrebe revizije

Uvjeti: rad na neodređeno
mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
ugodno radno okruženje
primanja su stimulativna, a ovise o razini znanja i sposobnosti
Samoinicijativnost i preuzimanje odgovornosti
Detektiranje problema i samostalnost u rješavanju istih
Proaktivan pristup pri izvršenju zadataka i obveza
Spremnost na usvajanje novih znanja i kontinuirano usavršavanje
Dobro poznavanje poreznih, financijskih i računovodstvenih propisa
Iskustvo na računovodstvenim poslovima
Aktivno sporazumijevanje na engleskom jeziku u govoru i pismu
Samostalno korištenje MS Office
Iskustvo u korištenju računovodstvenih IT programa
Prilagodljivost samostalnom i timskom načinu rada
Spremnost na razmjenu informacija
Davanje i primanje feedbacka
Analitičnost i organiziranost
Dobra organizaciju zadataka, aktivnosti i prioriteta
Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143087099
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje