Radnik/radnica u skladištu pvc stolarije  HZZ OGLAS

ZOMA prozori i vrata d.o.o. za proizvodnju, usluge i trgovinu
Mjesto rada:
Sisak
Rok prijave:
13.05.2024.

Mjesto rada:
SISAK, SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Sisak,Zagrebačka 49K
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Natječaj za radno mjesto: Radnik/nica u skladištu PVC stolarije
Tražimo motiviranog i odgovornog kandidata za radno mjesto Radnik/nica u skladištu PVC stolarije. Ako imate iskustva u skladišnom poslu ili ga želite steći, organizirani ste i spremni raditi u dinamičnom okruženju, pozivamo vas da se prijavite i postanete dio našeg tima.

Opis radnog mjesta:
Prijem, istovar i pohrana robe u skladište
Pakiranje proizvoda za isporuku i isporuka prema narudžbama
Praćenje i evidentiranje inventara
Uređivanje skladišta i održavanje čistoće

Odgovornosti: Otprema robe u skladu s procedurama
Rad na najmodernijoj opremi za manipulaciju robom
Vizualna kontrola kvalitete robe koja se zaprima i koja se otprema
Suradnja s ostalim timovima radi efikasnog obavljanja posla

Potrebne kvalifikacije: SSS ili niža stručna sprema
Vozačka dozvola B kategorije
Poželjno iskustvo u radu s viličarom (ali nije obavezno)
Poželjno iskustvo u manipulaciji i skladištenju stolarije (ali nije obavezno)
Sposobnost rada u timu i samostalno
Preciznost i pažnja pri radu
Timski duh i komunikacijske vještine
Pouzdanost i odgovornost

Ponuda: Stalni radni odnos
Radno vrijeme od Pon.-Pet. od 07-15 h, vikendi i blagdani su neradni
Konkurentna plaća
Odlični radni uvjeti (rad s najmodernijom opremom u ugodnom i dinamičnom radnom okruženju)
Mogućnost stjecanja novih znanja i vještina uz edukacije koje provode naši iskusni mentori
Mogućnost napredovanja u karijeri

Kako se prijaviti: Molimo vas da nam pošaljete svoj životopis i motivacijsko pismo na [email protected] s naznakom "Prijava za radno mjesto Radnik/ica u proizvodnji PVC stolarije". Rok za prijavu je 20. veljače 2024.
Napomena: Svi prijavljeni kandidati će biti uzeti u obzir, a samo oni koji prođu uži izbor bit će kontaktirani. Tvrtka ZOMA prozori i vrata d.o.o. zadržava pravo ne odabrati nijednog kandidata ako ne ispunjava uvjete ili ne odgovara potrebama tvrtke.
Tvrtka: ZOMA prozori i vrata d.o.o.
Lokacija: Zagrebačka 49K, 44000 Sisak

O Tvrtki: ZOMA prozori i vrata d.o.o.
O nama: "ZOMA prozori i vrata d.o.o." je renomirana tvrtka specijalizirana za proizvodnju i montažu PVC i ALU prozora i vrata. Sa sjedištem u Sisku naša tvrtka uspješno posluje 23 godine, pružajući svojim klijentima visokokvalitetne proizvode i usluge.
Naša specijalizacija: Naša specijalizacija obuhvaća proizvodnju i montažu prozora i vrata iz PVC i aluminijskih profila. Naši proizvodi odlikuju se visokom kvalitetom, estetikom i funkcionalnošću, te pružaju dugotrajnu zaštitu i udobnost našim klijentima.
Vizija: Naša vizija je i dalje biti među vodećim proizvođačima i pružateljima usluga u području prozora i vrata na tržištu. Kao najveći proizvođač na području Sisačko - moslavačke županije i u „Top 5“ najvećih proizvođača PVC stolarije iz Salamander PVC profila koji na hrvatskom tržištu čine udio od cca 25% nastojimo ostvariti tu viziju kroz stalno ulaganje u inovacije, tehnološki napredak i obuku našeg osoblja kako bismo uvijek bili korak ispred u industriji.
Vrijednosti: Kvaliteta: Posvećeni smo pružanju visokokvalitetnih proizvoda i usluga koji nadmašuju očekivanja naših klijenata.
Pouzdanost: Gradimo dugoročne odnose s našim klijentima i partnerima temeljene na povjerenju i integritetu.
Inovacija: Nastojimo biti inovativni u svemu što radimo, uvodeći nove tehnologije i procese kako bismo poboljšali svoje poslovanje.
Profesionalnost: Naš tim stručnjaka posvećen je pružanju najbolje usluge klijentima s visokim standardima profesionalnosti i efikasnosti.
Hvala vam na interesu za rad u ZOMA prozori i vrata d.o.o. Radujemo se vašim prijavama!
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140648533
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje