Radnik/radnica na održavanju  HZZ OGLAS

11 dana do isteka
Čakovečki mlinovi, dioničko društvo za proizvodnju i promet prehrambenih proizvoda, Čakovec
Mjesto rada:
Oroslavje
Rok prijave:
31.05.2024.

Mjesto rada:
OROSLAVJE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
najava na telefon: 049 492490
mobitel: 095 8639312
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLA: dužan je preventivno održavati sve strojeve i uređaje u pekari, te silose za brašno,
obavezan je vršiti popravak i zamjenu svih dotrajalih dijelova na strojevima, i o tome voditi pismenu evidenciju,
vrši regulaciju ionskog omekšivača i njegovo održavanje,
vrši sva potrebna zavarivanja i vodi računa o nužnim mjerama zaštite na radu i zaštite od požara,
obavlja generalni remont svih strojeva,
rukuje sustavom za centralno grijanje,
obavlja poslove prijevoza sirovina i gotovih proizvoda viljuškarom,
u slučaju kvara ili zastoja izvan svog radnog vremena, dužan se odazvati na posao,
vodi računa o ispravnosti svih vozila u RJ, te vrši popravak manjih kvarova na vozilima,
vodi evidencije o svim izvršenim popravcima i ugrađenim dijelovima na vozilima RJ,
održava elektro-instalacije i sve elektro-uređaje u svim radnim i poslovnim prostorijama-preventivno, a u slučaju kvara poduzima potrebne mjere, te otklanja iste,
nakon sanacije kvarova, na elektro-uređajima i elektromotorima, obavezan ih je sam ponovno pustiti u pogon i ocijeniti njihov daljnji rad,
sudjeluje u generalnim i redovitim dnevnim popravcima strojeva i uređaja u pekari,
obavezan je raditi pismenu evidenciju o svim većim popravcima, te izmjenama dotrajalih dijelova,
dužan je raditi na otklanjanju zastoja, kvarova ili remonta i u drugim RJ unutar Društva, a prema hitnosti obavljanja posla, koju određuje voditelj tehničke službe.

UVJETI PRIJAVE: -Potrebna stručna sprema: strojarskog usmjerenja

ŠTO NUDIMO: Mentorstvo i obuku prilikom uhodavanja u posao Rad u punom radnom vremenu i mogućnost zaposlenja na neodređeno radno vrijeme Redovita primanja i stimulacije Rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti Rad u jednoj od vodećih prehrambeno-trgovačkih kompanija u Hrvatskoj Poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih stručnjaka Mogućnost usavršavanja i napredovanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140462895
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje