Poslovni tajnik u nutricionističkom savjetovalištu (m/ž)

Danas istječe
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
International Health Company je međunarodna tvrtka sa portfolijem u području dodataka prehrani, a naš poznati brend je Neinvazivna liposukcija. U okviru administrativno-tehničkih poslova imamo otvorenu slobodnu poziciju na mjestu Poslovnog tajnika/tajnice za ugodnu i komunikativnu osobu koja je odgovorna i predana poslu kojeg obavlja precizno i brzo.

Opis poslova:
- obavljanje pomoćnih knjigovodstvenih poslova
- priprema, urudžbiranje i slanje pošte
- obavljanje uredskih/administrativnih poslova
- primanje telefonskih poziva i davanje informacija klijentima
- obavljanje drugih poslova i zadataka vezano za rad savjetovališta
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- aktivan i dinamičan posao
- radni odnos po ugovoru na određeno vrijeme
- stabilna fiksna primanja uz dodatne bonuse
- plaćen prijevoz
- mogućnost napredovanja i usavršavanja
- pozitivnu radnu atmosferu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS poželjno ekonomskog usmjerenja
- odgovornost i preciznost pri obavljanju zadataka
- organiziranost i komunikativnost
- strani jezik: engleski
- poznavanje rada u MS Office paketu
- radno iskustvo: 1 godina
- prednost: rad u programu Synesis

Od djelatnika očekujemo:
- sposobnost brzog učenja i adaptacije u radnu okolinu
- izražene komunikacijske sposobnosti uz dobro poznavanje hrvatskog književnog jezika
- ljubaznost, strpljenje i razumijevanje za klijente
- odgovornost i fleksibilnost u radu
- pozitivan stav i susretljivost

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.