Monter-instalater / monterka-instalaterka solarnih panela  HZZ OGLAS

Poslodavac:
PAX PRO društvo s ograničenom odgovornošću za savjetovanje
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
15.05.2024.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: RIVA BODULI 1
mobitel: 097 7741232
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: instaliranje i postavljanje solarnih panela na krovove ili druge površine za proizvodnju električne energije pomoću sunčeve svjetlosti. Posao montera solarnih panela uključuje: - pripremu radnog mjesta, uključujući pripremu alata i opreme potrebne za instalaciju - montažu solarnih panela, provlačenje kablova, rad na visini, terenski rad - izvođenje električnih instalacija jake i slabe struje - izvođenje mjerenja i ispitivanja - montaža i demontaža, elektrotehničke opreme i sustava - servis i održavanje opreme i elektroenergetskih komponenata - rad na postavljanu konstrukcije, montaža panela i svih popratnih dijelova te izvršavanje svih pomoćnih radova - provođenje mjerenja površine, zasjenjena prostora, krova ili na lokaciji postavljanja panela - montaža panela na osnovu pripreme tehničke dokumentacije, puštanje panela u pogon - polaganje solarnih panela - izrada kabelskih prolaza Poslodavac nudi: - neradni vikendi, prijevoz - mogućnost napretka i dodatnih usavršavanja - ugovor na neodređeno - bonusi i nagrade - kolektivni godišnji odmor (ljetni/zimski) Ostale informacije: - osoba bi trebala imati znanje o električnoj energiji, električnim instalacijama i principima rada solarnih panela - potrebna fizička sposobnost za rad na visini
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143185590
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.