Kućni majstor / majstorica - vozač  HZZ OGLAS

DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE OSOBE SPLIT
Mjesto rada:
Stari Grad
Rok prijave:
20.05.2024.

Mjesto rada:
STARI GRAD, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
pisana zamolba: Ivana pl. Zajca 2, 21000 Split
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: poslovi održavanja zgrade i opreme u dislociranom objektu doma za starije i nemoćne osobe split u starom gradu na otoku hvaru, te poslovi kotlovničara i vozača
Stručni uvjeti:
- sss ili kv tehničkog usmjerenja
- položen atk ispit (rukovatelj centralnog grijanja ili toplovodnog postrojenja)
- položen vozački ispit B kategorije
- dvije (2) godine radnog iskustva
Probni rad: 2 mjeseca ;
Osiguran smještaj
Osobe iz čl. 102. stavak 1 - 3. zakona o hrv.braniteljima iz domov.rata i članovima njihoivih obitelji (NN 121/17.), uz prijavu za natječaj dostavljaju i dokaze iz čl. 103. zakona.
Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se u roku od 15 dana na adresu doma za starije i nemoćne osobe split, ivana pl. zajca 2, 21000 split.
Nepravovremene prijave i prijave bez priloženih dokaza o ispunjavanju uvjeta natječaja neće se razmatrati.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143113398
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje