Konzultant za ECM sustave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
IT Sistemi - Nove Tehnologije d.o.o. je vodeći sistem integrator u Dalmaciji, sa zavidnim referencama na hrvatskom i regionalnom tržištu.

Više od 15 godina uspješno poslujemo i širimo listu klijenata zadovoljnih našim naprednim infrastrukturnim i aplikativnim rješenjima, te rješenjima za upravljanje dokumentima, korporativnim sadržajem i poslovnim procesima (DMS, ECM, BPM, input management).

Zbog novih prilika i visokih ciljeva u području daljnjeg razvoja ECM businessa, u uredu u Zagrebu tražimo stručnu, motiviranu i ambicioznu osobu za radno mjesto:

Konzultant za ECM sustave (m/ž).

Glavne odgovornosti:
- aktivno sudjelovanje u svim fazama ECM projekata - instalacija, implementacija, testiranje i održavanje ECM sustava,
- podrška prodaji – izrada tehničkih koncepata i prezentiranje rješenja potencijalnim klijentima na tehničkom i upravljačkom nivou,
- prilagodba konfiguracije, razvoj mikro-aplikacija i skriptiranje prema zahtjevu korisnika,
- izrada specifikacija i dokumentacije projekta,
- tehnička podrška & help desk, po potrebi,
- istraživanje i razvoj – aktivno sudjelovanje na svim razinama istraživanja novih mogućnosti sustava,
- održavanje odnosa s vendorom,
- održavanje odnosa s našim korisnicima ECM sustava,
- kontinuirano učenje – samoinicijativno ulaganje u razvoj svojih znanja i vještina.
Posebne pogodnosti:
U IT Sistemima Vas očekuje:
- ekipa vrhunskih stručnjaka i mentora,
- opuštena atmosfera i otvorena komunikacija,
- rad na zanimljivim projektima i novim tehnologijama,
- kvalitetni radni uvjeti,
- mogućnost osobnog razvoja, učenja i napredovanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- završen studij tehničkog smjera,
- višegodišnje iskustvo u radu na velikim IT projektima u enterprise okruženju,
- izvrsno poznavanje enterprise IT arhitektura,
- napredno poznavanje barem jedne od navedenih ECM platformi: IBM Filenet, EMC Documentum, Alfresco,
- napredno poznavanje barem jedne od navedenih input management platformi: IBM Datacap, EMC Captiva, Kofax,
- poznavanje relacijskih baza podataka (MS SQL, Oracle, MySQL) i SQL jezika,
- poznavanje načela OO programiranja uz napredno poznavanje Java ili C# programskog jezika,
- poznavanje poslužiteljskih tehnologija (WebSphere, JBoss, Tomcat),
- poznavanje mrežnih protokola i infrastrukturnih komponenata (AD, LDAP, e-mail…),
- izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine u tehničkom ili managerskom okruženju,
- sklonost timskom radu, pouzdanost i odgovornost,
- temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje rokova,
- spremnost na usvajanje novih znanja (tehnologija, metodologija),
- vozačka dozvola B kategorije.

Prednost Vam daje:
- poznavanje više ECM platformi,
- stručni certifikati,
- iskustvo i rezultati na sličnim poslovima,
- entuzijazam i visoka samomotivacija,
- organizacijske vještine i sposobnost za multi-tasking,
- sposobnost za timski rad, ali i izražena samostalnost u radu.

Ako smatrate da je ovo pravo radno mjesto za Vas, pošaljite svoju prijavu i životopis do 31.07.2014. godine putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B