Konobar (m/ž)  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
NAUTIČKI CENTAR KOMIŽA, d.o.o. za usluge u nautičkom turizmu, ostale lučke usluge, komunalne djelatnosti i graditeljstvo
Mjesto rada:
Biševo
Rok prijave:
20.05.2024.

Mjesto rada:
BIŠEVO, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: NAUTIČKI CENTAR KOMIŽA, HRVATSKIH MUČENIKA 17
pisana zamolba: Nautički centar Komiža, Hrvatskih mučenika 17
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: zaprimanje narudžbi, posluživanje jela i pića,
ispostavljanje računa, blagajničko poslovanje, dnevni polog utrška,
postupanje prema internim aktima kojima se regulira rad s gotovim novcem,
ispunjavanje zakonskih odredbi o sanitarno-higijenskim uvjetima poslovanja,
održavanje, čišćenje i pospremanje ugostiteljskog objekta, opreme i neposrednog okruženja,
zaprimanje reklamacija i pritužbi i prosljeđivanje voditelju na rješavanje (prvi stupanj),
odgovornost za povjerena sredstva za rad i opremu, materijal, stanje zalihe,
odgovornost za primjenu mjera zaštite od požara, osiguranje objekta i imovine,
koordiniranje u poslovima opskrbe, prijenosa, skladištenja zaliha, postavljanja inventara, i sl.,
ispomoć u svim fizičkim poslovima iz djelokruga rada,