Komercijalist/komercijalistkinja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
EM tehnologija d.o.o. za ekologiju i zaštitu okoliša
Mjesto rada:
Valpovo
Rok prijave:
14.05.2024.

Mjesto rada:
VALPOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Svakodnevni komercijalni kontakti (telefonski razgovori, slanje mailova, obilazak kupaca)
Pronalaženje novih kupaca s ciljem postizanja razine prodaje prema zadanim ciljevima
Ostvarivanje zadanih ciljeva
Svakodnevno izvještavanje i evidentiranje o aktivnostima i prodajnim rezultatima
Izrada naloga za otpremu
Izrada ponuda i računa
Organizacija otpreme
Ostali kancelarijski i administrativni poslovi

Stručna sprema: SSS/VSS
Ostali uvjeti:
Vozačka dozvola B kategorije
Izražajne komunikacijske sposobnosti
Spremnost na timski rad
Informatička pismenost (Microsoft office, Outlook)
Stimulativni dodatak prema rezultatima rada
Početak rada: 15.05.2024
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143266148
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje