Komercijalist/komercijalistica - voditelj/voditeljica odjela prodaje/nabave  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Inkop International d.o.o. za proizvodnju i usluge
Mjesto rada:
Poznanovec
Rok prijave:
15.05.2024.

Mjesto rada:
POZNANOVEC, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: ZAGORSKE BRIGADE 1, POZNANOVEC
mobitel: 091 2121681
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Inkop International d.o.o. spada u vodeće hrvatske proizvođače vojne, policijske, sigurnosne i radne obuće. Oslanjajući se na stogodišnju tradiciju kožarske industrije u srcu Hrvatskog zagorja, Inkop International d.o.o. izrađuje vrhunsku obuću najviše kvalitete koja nosi oznaku 100 % proizvedeno u Europi. Srž našeg uspjeha leži u predanim rukama i iskustvu naših zaposlenika. U potrazi smo za novim članovima tima koji bi svojim znanjem nadopunili našu priču.
Tražimo motiviranu osobu za poziciju “Komercijalist (m/ž)”:
Opis poslova:
· briga o održavanju i unapređivanju poslovnih odnosa s postojećim klijentima i budućim klijentima
· planiranje prodajne strategije u koordinaciji s voditeljima
· priprema ponuda prema zahtjevima kupaca i prateće dokumentacije
· podnošenje izvješća o radu i stanju na tržištu prema zadanoj dinamici
· prikupljanje i prenošenje podataka o potrebama tržišta u pogledu asortimana
· koordiniranje aktivnosti nabave repromaterijala
· praćenje tržišnih kretanja i pravovremeno predlaganje korektivnih radnji
· intenzivna suradnja s ostalim odjelima u cilju koordinacije prodajnih aktivnosti

Uvjeti:
· minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama (nabava/prodaja i veleprodaja)
· odlične komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
· motiviranost, proaktivnost, ažurnost i sposobnost pri dostizanju postavljenih ciljeva
· izražene organizacijske sposobnosti
· obavezno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
· poznavanje rada u MS Officeu
· vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:
· Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
· Stimulativna primanja i mogućnost napredovanja
· dodatne stimulacije na plaću
· Fleksibilno radno vrijeme (rad u Poznanovcu i Zagrebu uz dogovor)
· Rad u dinamičnom i pozitivnom radnom okruženju
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143214697
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje