Informatičar (m/ž)

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
01.08.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KARLOVAČKA BANKA d.d. Karlovac, je lokalno pozicionirana hrvatska banka sa dugogodišnjom tradicijom poslovanja, orijentirana prvenstveno na poslovanje s građanima te malim i srednjim poduzetnicima.

Nastavljajući trend uspješnog poslovanja a u cilju daljnjeg širenja i razvoja, ovim putem Banka traži Informatičare (m/ž) (sa ili bez radnog iskustva) koji bi se priključili našem timu u:

• razvoju i održavanju vlastitog aplikativnog rješenja za podršku Bankarskom poslovanju
• planiranju, dizajnu, implementaciji, administraciji i održavanju sistemske podrške
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci
• rad na projektima koji će mladim zaposlenicima pružiti puno iskustva
• rad u ugodnoj radnoj atmosferi
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od kandidata
• VSS informatičkog smjera
• motiviranost i ustrajnost
• odgovornost i sistematičnost
• spremnost na učenje i razvijanje vještina

Ukoliko biste željeli raditi u Karlovcu, zainteresirani ste za rad u dinamičnom okruženju javite nam se i postanite dio našeg kreativnog IT tima. Svoj životopis možete poslati na e-mail adresu [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Rok za prijavu je 01.08.2023.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski