Doktor/ica veterinarske medicine  HZZ OGLAS

15 dana do isteka
Poslodavac:
VETTI GROUP d.o.o. za veterinarsku djelatnost
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.06.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: •zaštita zdravlja, pregled, liječenje životinja, razvijanje i poticanje svih oblika zaštite i humanog odnosa prema životinjama •pregled životinja i provjera njihovog zdravstvenog stanja •postavljanje dijagnoze bolesti i određivanje najboljih tretmana •izdavanje recepata i lijekova •razgovor i savjetovanje o laboratorijskim rezultatima s klijentima •previjanje rana ozlijeđenih životinja •cijepljenje životinja •savjetovanje vlasnika kućnih ljubimaca o prehrani, preventivnoj zdravstvenoj njezi i općoj njezi •upućivanje klijenata u daljnje postupke, operacije i eventualne hitne slučajeve
Uvjeti posla: •titula doktora veterinarske medicine (DVM) •minimalno 2 godine iskustva rada u praksi •iskustvo u provođenju operacija, cijepljenja i zdravstvenih pregleda životinja •poznavanje medicinske opreme (npr. rendgenski uređaji) i postupaka anestezije •poznavanje medicinske hrane za kućne ljubimce i njenih funkcija •izvrsne komunikacijske vještine sa sposobnošću objašnjavanja medicinskih uvjeta jednostavnim jezikom •sposobnost rada pod pritiskom •dostupnost za dežurstva i pripravnost (rad u tri smjene) •poznavanje rada na računalu •prednost imaju kandidati s položenim državnim ispitom •visoka motivacija za rad •vozačka dozvola B kategorija (aktivan vozač)
Pogodnosti: •Rad u ugodnom i poticajnom okruženju •Plaćeni prijevoz i prehrana •Stimulativna primanja •Prigodne nagrade (božićnica, uskrsnica) •Mogućnost napredovanja i usavršavanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143226786
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje