Doktor/doktorica veterinarske medicine u ambulanti za kućne ljubimce  HZZ OGLAS

15 dana do isteka
Poslodavac:
VETTI GROUP d.o.o. za veterinarsku djelatnost
Mjesto rada:
Đakovo
Rok prijave:
03.06.2024.

Mjesto rada:
ĐAKOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: zaštita zdravlja, pregled, liječenje životinja, razvijanje i poticanje svih oblika zaštite i humanog odnosa prema životinjama
pregled životinja i provjera njihovog zdravstvenog stanja
postavljanje dijagnoze bolesti i određivanje najboljih tretmana
izdavanje recepata i lijekova
razgovor i savjetovanje o laboratorijskim rezultatima s klijentima
previjanje rana ozlijeđenih životinja
cijepljenje životinja
savjetovanje vlasnika kućnih ljubimaca o prehrani, preventivnoj zdravstvenoj njezi i općoj njezi
upućivanje klijenata u daljnje postupke, operacije i eventualne hitne slučajeve
rad u ambulanti za kućne ljubimce
Uvjeti posla: titula doktora veterinarske medicine (DVM)
minimalno 2 godine iskustva rada u praksi
iskustvo u provođenju operacija, cijepljenja i zdravstvenih pregleda životinja
poznavanje medicinske opreme (npr. rendgenski uređaji) i postupaka anestezije
poznavanje medicinske hrane za kućne ljubimce i njenih funkcija
izvrsne komunikacijske vještine sa sposobnošću objašnjavanja medicinskih uvjeta jednostavnim jezikom
sposobnost rada pod pritiskom
dostupnost za dežurstva i pripravnost
poznavanje rada na računalu
prednost imaju kandidati s položenim državnim ispitom
visoka motivacija za rad
vozačka dozvola B kategorija (aktivan vozač)
Pogodnosti: Rad u ugodnom i poticajnom okruženju
Plaćeni prijevoz i prehrana
Stimulativna primanja
Prigodne nagrade (božićnica, uskrsnica)
Mogućnost napredovanja i usavršavanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143226270
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje