Dentalni asistent (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
15.05.2024.

Mjesto rada: Split

Opis posla:
  • Tražimo dentalnog asistenta/asistenticu na pola radnog vremena za rad u odinaciji dentalne medicine.
  • Radni dani od utorka do petka (4 radna dana) u popodnevnoj smjeni.

Uvjeti:
  • ZAKONSKI UVJET ZAPOŠLJAVANJA ZAVRŠNA SSS ŠKOLA ZA DENTALNOG ASISTENTA!
  • Znanje engleskog jezika.
  • Radno iskustvo poželjno međutim nije uvjet.

Što nudimo:
  • Nudimo 6 mjeseci probong roka te, nakon toga, zaposlenje na neodređeno.

Ljubazno molimo da svoje prijave sa životopisom pošaljete na email: [email protected] ili putem Brze prijave.

Veselimo se upoznati Vas sa željom da se pridužite našem mladom i ambicioznom timu!