Automehaničar / automehaničarka  HZZ OGLAS

NOVOKOM društvo s ograničenom odgovornošću za komunalne djelatnosti
Mjesto rada:
Možđenec
Rok prijave:
16.05.2024.

Mjesto rada:
MOŽĐENEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
20 sati tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: MOŽĐENEC 1V, NOVI MAROF
pisana zamolba: Možđenec 1V, 42220 Novi Marof
Ostale informacije:
Prema potrebama poslovnih procesa direktor komunalnog društva Novokom d.o.o. donosi

ODLUKU
o objavi natječaja

Direktor komunalnog društva Novokom d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto kako slijedi:
Radno mjesto: Automehaničar (M/Ž)
- neodređeno vrijeme - na pola radnog vremena – 4 sata dnevno - mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Broj izvršitelja: 1
Uvjeti za obavljanje poslova: stupanj stručne spreme – KV, VKV
položen vozački ispit odgovarajuće kategorije
radno iskustvo: 2 godine na istim ili sličnim poslovima

Natječaj se objavljuje na službenim internetskim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na internetskim stranicama ( https://www.novokom.hr/ ) i oglasnoj ploči komunalnog društva Novokom d.o.o.

Uvjeti natječaja:
U natječaju se pored uvjeta navode opis i popis poslova iz sistematizacije radnih mjesta.
Na natječaj se mogu prijaviti punoljetne osobe oba spola.
Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: - osobne podatke podnositelja prijave (osobne ime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj telefona ili mobitela, adresu elektroničke pošte ukoliko postoji), - životopis, - presliku školske svjedodžbe, - presliku Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu (ukoliko postoji), - privolu o obradi osobnih podataka (nalazi se na mrežnim stranicama Društva). - vozačka dozvola odgovarajuće kategorije. Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a u slučaju izbora, kandidat će predočiti izvornike isprava.
Prijave moraju biti dostavljene do 16.05.2024. godine.
Prijave sa potrebnom dokumentacijom dostavljaju se putem pošte ili osobno na adresu Novokom d.o.o., Možđenec 1V, 42220 Novi Marof, sa naznakom „Natječaj – zapošljavanje po radnom mjestu – Automehaničar.“
Ukoliko osoba ostvaruje zakonsko pravo prednosti pri zapošljavanju dužna je na isto se pozvati i uz ostalu potrebnu dokumentaciju dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta navedenih u zakonu.
Ako se kandidat poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju uz prijavu na natječaj ili oglas, potrebno je priložiti: dokaze da ispunjava sve uvjete navedene u natječaju ili oglasu,
dokaze da ispunjava uvjete za ostvarivanje prava na prednost pri zapošljavanju.
Po zaprimljenim prijavama iste će se obraditi prema uvjetima natječaja za navedeno radno mjesto.
Sa kandidatima koji ispunjavaju uvjete natječaja, Povjerenstvo imenovano za odabir provest će razgovor (intervju) na koji će kandidati biti pozvani putem e-mail-a ili telefonskim pozivom. Prije sklapanja ugovora o radu, odabrani kandidat će morati predočiti uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).
Temeljem sastavljenog Zapisnika o provedbi natječajnog postupka, direktor Društva donosi odluku o izboru kandidata.
O rezultatima javnog natječaja kandidati će biti obaviješteni objavom Odluke o izboru kandidata na internetskoj stranici Društva u roku 8 (osam dana) od dana donošenja odluke.
Po donesenoj odluci o izboru kandidata sklopit će se ugovor na određeno vrijeme.

U slučajevima kad se nije prijavio nijedan kandidat ili kada nijedan kandidat ne ispunjava sve formalne uvjete natječaja ili kada nijedan kandidat nije zadovoljio u postupku javnog natječaja ili u slučaju kad se za vrijeme natječajnog roka pojave opravdani razlozi zbog kojih se ne može provesti natječajni postupak, direktor Društva donosi odluku o poništenju natječaja.

Opis i popis poslova radnog mjesta

Radno mjesto – Automehaničar (M/Ž)
Broj izvršitelja – 1

Koeficijent složenosti poslova: 2,35
Djelokrug rada:
• radi na održavanju i popravku svih vozila i strojeva, zajedno sa vozačima odnosno strojarima • po potrebi, a u dogovoru s voditeljem, nabavlja dijelove za vozila ili strojeve i iste ugrađuje • odgovara da u vozilo budu ugrađeni ispravni i kvalitetni rezervni dijelovi • vrši servisne preglede, kontrolira i po potrebi mijenja potrošni materijal (ulja, rashladna tekućina i sl.) • izvještava voditelja nabave o ugrađenim dijelovima i potrošnom materijalu na vozila • odgovoran je za ispravnost i urednost sredstava za rad kojima se koristi • dužan je pridržavati se propisa zaštite na radu te koristiti zaštitna sredstva • obavlja ostale zadaće po nalogu neposrednog rukovoditelja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143368306
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje