Zaštitar (m/ž)

Mjesto rada:
gradovi navedeni u oglasu
Rok prijave:
20.02.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš glavni zadatak je onemogućiti štetu imovine te zaštititi ljude ili opremu od različitih vrsta opasnosti i kriminalnih aktivnosti pomoću naših preventivnih mjera. Naš profesionalni tim zaposlenika spriječava ilegalne i neprikladne radnje neprestanim nadgledanjem i pravovremenim reagiranjem (izravno, putem patrole i praćenjem alarma ili nadzornih kamera). Naše stručno rukovodstvo ispunjava potrebe za sigurnošću te je obučeno za provođenje istih kvalitetnim odabirom sigurnosnih mjera.
Kako bi udovoljili potrebama tržišta kao i potrebama za nadolazeću sezonu u potrazi smo za navedenim radnim mjestom:

Opis posla

Poslovi čuvanja imovine i tjelesna zaštita
Tražimo više izvršitelja za obavljanje poslova zaštitara (m/ž) za rad na području sljedećih gradova i regija:
- Rijeka
- Pula
- Rovinj
- Poreč
- Novigrad
- Umag
- Labin/Rabac
- Otok Krk
- Zadar
- Pelješac
- Dubrovnik
- Crikvenica
- Delnice
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• SSS
• zaštitarska licenca poželjna, ali nije uvjet (ukoliko kandidat ne posjeduje dopuštenje za obavljanje poslova zaštitara, troškove edukacije snosi poslodavac)
• osoba ne smije biti kažnjavana niti se protiv iste • smije voditi kazneni ili prekršajni postupak s elementima nasilja
• opća i posebna zdravstvena sposobnost

Što nudimo
• poslodavac prema dogovoru pokriva troškove obuke
• raspored na radno mjesto dodjeljuje se što bliže mjestu stanovanja
• mogućnost napredovanja
• redovita primanja

Cijenjene kandidate molimo da se na oglas prijave putem linka Prijava uz naznaku za koji se grad prijavljuju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola