Zamjenik voditelja prodavaonice (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.07.2022.

Od samog početka naše tvrtke osnovna djelatnost bila je trgovina proizvodima iz područja sporta i mode, zastupanje i distribucija najpoznatijih svjetskih brendova u širem smislu. Ispravan odabir kadrova i evidentno dobri rezultati u dosadašnjoj kadrovskoj politici, daju opravdan optimizam i samopouzdanje za daljnji uspjeh. Saznajte više o nama na www.triple-jump.com

OPIS POSLA:

  • pružanje podrške voditelju prodavaonice u upravljanju procesima rada i organizaciji zaposlenih u prodavaonici
  • pružanje podrške voditelju prodavaonice u praćenju potrebne količine i vrste proizvoda u skladu sa potrebama kupaca
  • kontrola procesa rada, poslova administracije, ispunjenja poslovnih zadataka (planirane akcije, promocije, redovni zadaci i sl.) u odsustvu voditelja prodavaonice
  • ostvarenje financijskih ciljeva kroz stalno praćenje i unapređenje rada
  • obavljanje svih poslova na blagajni
  • izrada potrebne dokumentacije u odsustvu voditelja prodavaonice
  • organizacija smjena u odsustvu voditelja prodavaonice

UVJETI:

  • Stručna sprema: Srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva: 1-3
  • Jezici: Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - osnovno)
  • Vještine: Word, Excel, Internet
  • razvijene vještine planiranja i organiziranja
  • vještine vođenja tima
  • vještine napredne komunikacije

    Ukoliko si u potrazi za poslom u dinamičnom i inspirativnom radnom okruženju, imaš životna i profesionalna zanimanja za estetiku i ljepotu, motivaciju da gradiš timsku atmosferu u malom, ali odabranom timu, pozivamo te da nam se pridružiš.

    Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Prijavite se na e-mail: [email protected] ili putem 'Brze prijave i postanite dio našeg tima.

www.triple-jump.com

Jump in beauty d.o.o. ● Ulica Roberta Frangeša Mihanovića ● 10110 Zagreb