Zamjenik voditelja planiranja proizvodnje (m/ž)

Mjesto rada:
Đurđevac, Hrvatska
Rok prijave:
01.05.2018.

Tvrtka Bauwerk Boen d.o.o. Đurđevac, članica Bauwerk Boen Grupe, traži visoko motivirane nove zaposlenike na radnom mjestu:

Zamjenik voditelja planiranja proizvodnje

koji bi bio zadužen za planiranje proizvodnje, planiranje nabavke potrošnog materijala prema planu proizvodnje te praćenje zaliha potrebnog strateškog materijala.

Prijave na e-mail adresu: [email protected]

Opis poslova:

  • izrada plana proizvodnje za pojedine odjele;
  • izrada i distribucija planova proizvodnje prema voditeljima odjela proizvodnje;
  • praćenje realizacije proizvodnje i usklađivanje planova prema realnim podacima;
  • praćenje zaliha potrebnog strateškog materijala;
  • kontakti s odjelom Nabave i pravovremeno naručivanje potrebih strateških materijala;
  • izrada pregleda o planovima i realizaciji proizvodnje;
  • ostali poslovi vezani uz planiranje i poslovi izvještavanja
  • ugovaranje narudžbi s kupcima prema potrebi

Uvjeti:

  • iskustvo u planiranju najmanje 2 godine;
  • poznavanje strojeva za obradu drveta;
  • Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na računalu (MS office, ERP);
  • iskustvo u poslovima proizvodnje te poznavanje tehničke obrade drva je plus;
  • iskustvo u komercijali;
  • SSS/VŠS/VSS tehničke struke;

Što nudimo:

  • Sjajne mogućnosti za učenje i razvoj;
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja;
  • Razvoj stručnog znanja i individualnih kompetencija;
  • Rad u dinamičnoj, fleksibilnoj internacionalnoj razini

BAUWERK BOEN GROUP
www.bauwerk-boen.com