WordPress web developer (m/ž)

2 dana
Poslodavac:
KeepBuzz Limited
Kategorija:
Informatika i telekomunikacije
Mjesto rada:
od doma
Rok prijave:
24.07.2019.

Opis radnog mjesta: Irska tvrtka traži WordPress web developera koji je sposoban samostalno izraditi web shop sa specifičnim (custom made) funkcijama.

Web shop treba biti dizajniran po unaprijed određenim specifikacijama koje ćemo dostaviti naknadno kandidatu/suradniku za kojeg se odlučimo.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Sve županije

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Molimo u zamolbi/životopisu dostavite listu sličnih referenci.

Uvjeti:
- poznavanje platformi i jezika:
WordPress, WooCommerce, Photoshop, HTML, CSS, Javascript, PHP i mysql

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: KeepBuzz Limited
Adresa:Finance House 46, Prussia Street, Dublin 7
Županija:Inozemstvo
Država:Ireland

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare