Windows C++ Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Windows C++ Developer (m/ž) više izvršitelja
Područje rada: Zagreb

Opis posla:

• razvojne aktivnosti na aplikacijama, na apletima i održavanje istih
• aktivno održavanje postojećih komponenti sustava te sudjelovanje u izradi novih
• samostalan rad na dodijeljenim zadacima i svakodnevna suradnja sa članovima projektnog tima
• razmjena znanja s ostalim članovima tima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
• VSS - sveučilišni dodiplomski studij odnosno Sveučilišni diplomski studij ili Integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili Specijalistički diplomski stručni studij ili VŠS-stručni dodiplomski studij odnosno Preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij informatičkog, matematičkog ili tehničkog smjera
• minimalno 3 godine radnog iskustva u održavanju i/ili razvoju programskih modula ili cjelovitih rješenja
• iskustvo u radu i dobro poznavanje C++ programskog jezika
• certifikat za Windows C++ i PMP su prednost
• napredno znanje engleskog jezika

Prednosti:
- poznavanje koncepata iz područja kriptografije (digitalni certifikat, asimetrični i simetrični ključ, digitalni potpis, autentikacija, autorizacija, kriptiranje, uspostava sigurne komunikacije/kanala i slično)
- iskustvo u korištenju kriptografskih sučelja
- iskustvo u izradi drivera i/ili embedded razvoju
- iskustvo u radu s pametnim karticama
- iskustvo u razvoju na Linux platformi
- posjedovanje certifikata iz neke informacijske tehnologije

Poslodavac kandidatu nudi:
• odlični financijski uvjeti

• ugovor o radu na neodređeno vrijeme
• mogućnost obrazovanja i sudjelovanje na stručnim konferencijama, projektne nagrade
• rad u stabilnoj većoj tvrtki u centralnom dijelu Zagreb
• poznavanje tehnologija i koncepata verzioniranja i release managementa
• samostalan i timski rad
• orijentiranost cilju
• aktivno korištenje engleskog jezika
• želja za učenjem

NAČIN PRIJAVE (Molimo pročitati)
• Molimo cijenjene kandidate da se prijave putem našeg e-maila [email protected]
• Molimo cijenjene kandidate da u predmetu e-maila upišu naziv pozicije za koju se prijavljuju
• Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji
• Molimo samo kandidate koji zadovoljavaju uvjete oglasa da se prijave na navedenu poziciju

Odabrani kandidati za razgovor u Agenciji će trebati pripremiti:
• kopiju diplome, potvrde o završenoj stručnoj spremi i sl.
• eventualne pismene preporuke
• važeću potvrdu o nekažnjavanju

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno