Vulkanizer (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
31.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- prodaja automobilskih guma i guma za motocikle
- izmjena i postavljanje guma
- rad na stroju za montažu guma
- rad na stroju za balansiranje guma
- rad na stroju za podešavanje geometrije kotača

Radno vrijeme: pon-pet 08:00-17:00, sub 08:00-13:00.
Prva smjena od 08:00 h do 16:00 h, druga smjena od 10:00 h do 17:00 h + subota
Posebne pogodnosti:
- iznadprosječne uvjeti rada u ugodnom interijeru radionice i u mladom timu
- stimulativna primanja
- bonus na plaću ovisno o ostvarenim rezultatima
- prigodne nagrade - božićnica, uskrsnica, naknada za godišnji odmor i sl.
- novčane nagrade za radne rezultate
- isplatu dara djetetu do 15. godine
- osiguranu uniformu i radnu obuću na trošak poslodavca
- obračun prekovremenih sati po satnici uvećanoj za 30%
- rad u stabilnoj tvrtki sa dugom tradicijom
- stalni radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- prednost kandidatima sa radnim iskustvom
- točnost, ažurnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
- susretljivost i spremnost na rad u timu
- poznavanje rada na računalu
- poželjno znanje engleskog jezika

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Kontakt: 01/ 6226 090 - Barbara Samec.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B