Vozač/vozačica teretnog vozila u međunarodnom prijevozu  HZZ OGLAS

13 dana do isteka
BMTS TRANS-SERVIS EXPORT-IMPORT, D.O.O. ZA MEĐUNARODNI I DOMAĆI CESTOVNI PRIJEVOZ, ŠPEDICIJU I TRGOVINU
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
10.05.2024.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija C
Kategorija E
Kontakt:
osobni dolazak: KOPRIVNIČKA 2, VARAŽDIN
mobitel: 098 379399
Ostale informacije:
Opis poslova: prijevoz robe u međunarodnom prijevozu.
Uvjeti: - završeni smjer obrazovanja nije važan - iskustvo u vožnji šlepera 1 godinu - mogućnost početka rada odmah - C+E kategorija - kod 95 - digitalna kartica vozača.
Za detalje molim nazvati na 098/379-399.
Više o poslodavcu na: https://www.bmts.hr/hr/
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
139613771
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje