Vozač / vozačica kamiona u međunarodnom prometu  HZZ OGLAS

PRGOMET TRANSPORTI društvo s ograničenom odgovornošću za pružanje usluga u domaćem i međunarodnom prijevozu
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
02.04.2024.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija C
Kategorija E
Kontakt:
mobitel: 095 9047113
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Prgomet transporti d.o.o. sa sjedištem u Majerju (okolica Varaždina) traži kvalificirane vozače (m/ž) BEZ radnog iskustva.
Opis poslova: poslovi vozača / vozačice kamiona u međunarodnom prometu (EU), s kvalifikacijom ili položenim kodom 95.
Plaća za prva 3 mjeseca je minimalno 1.150,00 €, za 3. do 6. mjeseca minimalno 1.300,00 €, od 6. do 12. mjeseca minimalno 1.500,00 €. Nakon godine dana se očekuje da samostalno zadužite kamion i onda bi plaća bila minimalno 1.750,00 €.
Radi se međunarodna špedicija (vikendi slobodni) i prvu godinu se vozi isključivo u dvojnoj posadi uz mentora odnosno iskusnijeg vozača.
Ukoliko ste zainteresirani javite se slobodno na broj 095 9047113 (Mario Prgomet) ili na mail [email protected].
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
137193254
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje