Vozač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mark-Vet je jedan od prvih distributera hrane za kućne ljubimce u Hrvatskoj, a veleprodaja se nalazi u zapadnom dijelu grada. Poslujemo od 1993. godine i započeli smo distribuciju diljem Hrvatske s namjerom da pokrijemo potrebe Hrvatskog tržišta za kvalitetnom i povoljnom hranom za kućne ljubimce. Naš dug opstanak na tržištu jamstvo je naše kvalitete. Brojna osvojena priznanja i nagrade posljedica su našeg pristupa poslu. Briga o vašim ljubimcima naša je ljubav.

Vozač (m/ž)

Opis posla:

- Kandidat će biti zadužen za prijevoz hrane za kućne ljubimce klijentima.
- Posao uključuje prijevoz robe kombijem do klijenata, utovar i istovar robe, razgovor sa novim i postojećim kupcima, pronalazak novih kupaca.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Službeni mobitel, stimulacije na plaću i mogućnost napredovanja na radnom mjestu.
- Plaća 4400 kn + prijevoz 360kn + dnevnice i vikendi slobodni.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- poželjno znanje upravljanja s viličarom
- poželjna dobra fizička kondicija
- iskustvo rada na terenu
- samostalnost u radu i dobro poznavanje teritorija RH
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno