Vozač / Dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Vranjic
Rok prijave:
30.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Monttrade-Split d.o.o. traži vozača - dostavljača (m/ž).

Tvrtka se bavi prodajom papirnate konfekcije, sapuna i deterdženata za strojno pranje, sredstava i pribora za čišćenje i strojeva za čišćenje.

Opis posla:
- utovar i istovar robe
- dostava robe do kupca
- uključuje utovar i istovar robe te preslagivanje ambalaže
- odgovornost za robu i popratnu dokumentaciju prilikom utovara i tijekom dostave
- timski rad sa skladištem i prodajom na isporuci robe

Vrsta zaposlenja: Na određeno s mogućnosti produljenja ugovora

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Posebne pogodnosti:
Tvrtka nudi:
Mogućnost profesionalnog razvoja
Rad u profesionalnoj radnoj okolini

Naknada za prijevoz: Djelomično
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS
- poželjno minimalno 1 godinu na istim ili sličnim poslovima
- odgovornost i organiziranost u provedbi radnih zadataka
- ljubaznost i susretljivost u odnosu s kupcima
- vozačka dozvola B kategorije
- sklonost timskom radu
- dinamičnost i fleksibilnost u radu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina