Voditelj/voditeljica projektne prodaje  HZZ OGLAS

PROSTORIA d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Sveti Križ Začretje
Rok prijave:
17.04.2024.

Mjesto rada:
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:
vođenje, koordinacija i nadzor projekata opremanja, od inicijalnog kontakta, izrade prijedloga rješenja, izrade ponude do konačne realizacije,
praćenje tržišta, novih projekata i projekata u toku
pronalaženje i ugovaranje novih projekata opremanja
održavanje kontakata s postojećim klijentima i arhitektima, redovito obilaženje i obavještavanje o izmjenama, novostima, pozivanje na događanja i sl.
stvaranje novih kontakata među potencijalnim klijentima i arhitektima
suradnja s razvojem i art direkcijom na izradi custom made proizvoda i na razvoju i doradi postojećih proizvoda u svrhu korištenja u pojedinim projektima
sudjelovanje i nadzor u razvoju radnika te njihovo motiviranje u ostvarenju poslovnih ciljeva, praćenje rezultata rada, te vrednovanje radnog učinka radnik
dodjeljivanje radnicima ciljeva i zadataka, koordiniranje i usmjeravanje njihovih aktivnosti,
česta putovanja u tuzemstvu i inozemstvu u svrhu posjete i prezentacije partnerima kao i operativnom izvođenju projekata.

Uvjeti:
stručna sprema: SSS - VSS, prednost usmjerenje arhitektura i dizajn,
odlično poznavanje ekonomskih načela i zakonitosti,
odlično poznavanje analiza i potreba tržišta,
aktivno korištenje MS Office paketa s naglaskom na Excel,
odlično poznavanje barem jednog svjetskog jezika,
odlično poznavanje tehnike pregovaranja i poslovne komunikacije,
poznavanje metoda i tehnika kontinuiranog poboljšanja u odjelu,
vještina naprednog i specifičnog prepoznavanja estetike prostora.

Poželjne kvalifikacije:
točnost,
ažurnost,
analitičnost u radu,
fleksibilnost,
proaktivnost u rješavanju problema,
logično razmišljanje.

Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:
plaćen prijevoz,
naknadu za topli obrok,
prigodne i godišnje nagrade,
vanjska školovanja i edukacije,
interna školovanja među odjelima,
priliku za profesionalni razvoj i napredovanje,
rad u mladom i dinamičnom timu.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
137683591
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje