Voditelj/voditeljica prodaje smještajnih kapaciteta  HZZ OGLAS

TURIST društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i trgovinu
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
02.02.2023.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - koordinacija hotelske prodajne aktivnosti s ciljem povećanja zauzetosti kapaciteta, prodaje hotelskih usluga i ostvarivanja drugih prihoda - razvijanje i priprema ponuda za individualne goste, putničke agencije i grupne dolaske - priprema ugovora za prodaju smještajnih kapaciteta u skladu s trenutnim poslovanjem i utvrđenim cijenama - izrada i realizacija aktivnosti planova prodaje - svakodnevna komunikacija s operativnim odjelima i hotelima s ciljem što kvalitetnijeg odrađivanja ugovorenih poslova - ažuriranje stanja prodaje i kontrola naplate - analiza prodajne cijene vlastitih i konkurentskih objekata - optimizacija zauzetosti smještajnih jedinica - suradnja sa upravom u kreiranju i implementaciji strategije prodaje i promidžbe smještajnih kapaciteta i ostalih usluga hotela
Uvjeti: - završen ekonomski ili hotelijersko-turistički smjer obrazovanja - minimalno 3 godine iskustva u poslovima prodaje turističkih sadržaja - visoka kompjuterska pismenost (MS Office: Word, Excel, aplikacije iz djelokruga) - prednost je poznavanje rada u Phobsu, Diventi, Booking.com extranetu, Wordpressu, Operi i drugim sličnim programima - aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu te poželjno znanje drugog jezika - motiviranost, odgovornost i komunikativnost s naglašenim sposobnostima rukovođenja - spremnost na timski rad - vještine: samostalnost u obavljanju poslova, smirenost u radu, izražene prezentacijske, pregovaračke i komunikacijske vještine, snalažljivost u rješavanju problema
Nudimo: - atraktivna i stimulativna primanja, mogućnost stalnog zaposlenja nakon odrađenog probnog rada - motivirajuća i poticajna radna okolina - fleksibilno radno vrijeme - mogućnost smještaja po potrebi
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129088995
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje