Voditelj/voditeljica kuhinje  HZZ OGLAS

JADRAN, dioničko društvo za hotelijerstvo i turizam
Mjesto rada:
Crikvenica
Rok prijave:
23.04.2024.

Mjesto rada:
CRIKVENICA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://karijere-jadran-hotels-and-camps.talentlyft.com/jobs/voditelj-kuhinje-i-voditelj-smjene-mz-G3k
Ostale informacije:
Opis poslova: koordinacija i organizacija cjelokupnog rada kuhinje
briga o produktivnosti radnika u kuhinji
briga o redovnim promjenama jelovnika, sezonskih ponuda, gastro događanja
briga o kvalitetnom radu kuhinje
kontrolu kvalitete pripremljene hrane i nadgledanje svih faza rada kuhinje
održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete Rad u Botique hotelu Esplanade u Crikvenici
Uvjeti: SSS/VŠS – hotelijersko-turistički ili drugi odgovarajući smjer
višegodišnje radno iskustvo
stručnost u kulinarskim tehnikama
iskustvo u kontroli troškova
visoka razina samostalnosti i odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
sposobnost planiranja i organizacije posla
komunikacijske vještine u komunikaciji s članovima tima, delegiranje zadataka, rješavanje problema
iskustvo rada u timu, sposobnost vođenja i motiviranja kuhinjskog tima
upravljanje stresom i posvećenost poslu
poznavanje engleskog jezika
Ponuda poslodavca: besplatan smještaj i dva obroka
plaćen putni trošak (za zaposlenike s prebivalištem/boravištem izvan mjesta rada)
plaćeni svi zakonski dodatci na plaću
preraspodijeljeno radno vrijeme
mogućnost dodatne edukacije i razvoja

Mogućnost stalnog zaposlenja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141983754
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje