Voditelj restorana (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
31.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta renomirani hotelski lanac tražimo kandidate za poziciju:

- Dubrovnik -

Zaduženja:
• Koordinacija i nadzor procesa rada u restoranu
• Osiguravanje kvalitete pruženih usluga i
zadovoljstva gostiju prateći standarde rada
i kvalitete
• Suradnja s Voditeljem kuhinje, obuka novih djelatnika
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• Rad za renomirani hotelski lanac
• Stimulativna primanja
• Rad u ugodnom radnom okruženju

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno 5 godina iskustva na istom ili sličnom radnom mjestu
• Dobro poznavanje poslovanja restorana
• Poznavanje procedura oko donošenja godišnjeg plana (budžetiranja)
• Poznavanje engleskog jezika (poznavanje drugog stranog jezika je prednost)
• Poznavanje rada na računalu
• Izražene komunikacijske i voditeljske vještine
• Odgovornost, analitičko razmišljanje, samostalnost u poslovnom prosuđivanju, fokusiranost na rezultat
• Srednja ili viša stručna sprema
• Prednost imaju kandidati s iskustvom rada u hotelima više ili visoke kategorije

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju
prijavite se putem Brze prijave.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

Manpower Savjetovanje d.o.o., Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701 Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/26, društvo je evidentirano u Knjigu evidencije Agencija za posredovanje pri zapošljavanju
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
pet godina