Voditelj restorana i bara (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
30.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HEMINGWAY BAR D.O.O., OPATIJA TRAŽI

VODITELJ RESTORANA I BARA (m/ž)

• upravljanje svim procesima posluživanja i rada objekta, osiguravanje kvalitete uslgue prema standardima struke
• organizacija, koordinacija, edukacija i kontrola osoblja, komunikacija sa dobavljačima
• izrada plana rada i smjena, usklađivanje artikala i cjenika, praćenje stanja skladišta, izrada inventura
• usklađivanje poslovanja sa propisima i zakonima vezanim za poslovanje u ugostiteljstvu
• izvještavanje nadređenih o poslovanju objekta
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• potrebno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
• kreativnost i ambicija, smirenost, higijena i organiziranost u radu
• organiziranost i sistematiziranost
• sposobnost rada u timu, s naglaskom na osobnu odgovornost
• poželjno da dopridonosi svojim idejama vezanim uz izgled lokala, poboljšavanje usluge, podjele poslova i ponude

NUDIMO:
• mogućnost za dokazivanje u dinamičnoj radnoj okolini
• rad u mladom i poticajnom timu
• prilika za osobni i profesionalni razvoj
• ugodna radna atmosfera

Životopise i molbe slati isključivo putem e- maila: [email protected] naznakom: NATJEČAJ ZA POSAO VODITELJA RESTORANA I BARA