Voditelj putničke agencije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Turistička agencija, novo otvorena podružnica renomirane turističke grupacije s preko 300 zaposlenih u 35 ureda diljem svijeta, traži stručnu i motiviranu osobu za poziciju Voditelja/ice Ureda u Zagrebu. Naša agencija se fokusira na incoming turizam, dovođenje gostiju iz Azije i organizaciju tura po čitavoj ex-yu regiji i šire. Tražimo kandidata/kandidatkinju koji posjeduje certifikat za voditelja ureda turističke agencije te je spreman/spremna preuzeti odgovornosti i poslove povezane s tom ulogom.

• Voditi sve aspekte rada ureda i osiguravati učinkovito poslovanje
• Koordinirati i nadzirati rad ostalih djelatnika u uredu
• Organizirati i provoditi marketinške aktivnosti s ciljem privlačenja i zadržavanja gosta
• Pružati informacije i savjete klijentima o turističkim destinacijama, aranžmanima i uslugama
• Izrađivati i prodavati turističke pakete i aranžmane
• Rezervirati smještaj, prijevoz i ostale usluge za goste
• Koordinirati s partnerima i dobavljačima usluga
• Rješavati pritužbe i probleme gosta te osigurati visoku razinu korisničke podrške
• Vođenje administrativnih zadataka, uključujući vođenje evidencija, izvješća i financijskih transakcija
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Kvalifikacije i uvjeti:
• Certifikat za voditelja ureda turističke agencije
• Iskustvo u turističkoj industriji ili srodnom području
• Sposobnost upravljanja timom i motiviranje zaposlenika
• Izvrsne komunikacijske vještine na hrvatskom i engleskom jeziku, pisane i usmene
• Sposobnost rada u dinamičnom okruženju s visokim tempom rada
• Izvrsno poznavanje turističkih destinacija u ex-yu regiji i šire
• Poznavanje rezervacijskih sustava i računalnih vještina

Pridružite se našem timu i budite dio rastuće turističke agencije s globalnim dosegom! Pružamo stimulativno radno okruženje, mogućnost napredovanja i mogućnost sudjelovanja u kreiranju nezaboravnih putovanja za naše goste.

Molimo vas da svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljete putem e-pošte na adresu [email protected] do 1.6.2023. Samo kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima bit će kontaktirani.

Ponuđena plaća za radno mjesto Voditelja/voditeljice Ureda iznosi između 1200 i 1500 eura neto mjesečno, ovisno o iskustvu i kvalifikacijama kandidata.

Hvala vam na interesu za našu turističku agenciju. Veselimo se vašoj prijavi i prilici da postanete ključni član našeg tima! Ovo je prilika za pravog kandidata da u samom startu zauzme poziciju u agenciji koja posjeduje vrlo veliki potencijal rasta.

Napomena: Prednost će se dati kandidatima s prethodnim iskustvom u turističkoj industriji ili srodnim područjima. Međutim, budući da agencija planira proširiti svoj tim, pozivamo i osobe koje nemaju iskustva, ali posjeduju snažnu želju za učenjem i razvijanjem u području turizma, da se slobodno jave. Pružit ćemo podršku i mentorstvo kako biste stekli potrebna znanja i vještine za uspješno obavljanje posla voditelja/ice ureda.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine