Voditelj projekata sa znanjem talijanskog jezika (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

VODITELJ PROJEKATA SA ZNANJEM TALIJANSKOG JEZIKA (M/Ž)
Mjesto rada: Rovinj

ODGOVORNOSTI:
- Redovito izvještavanje o postignutim rezultatima
- Mjesečna analiza aktualne i predviđene profitabilnosti
- Definiranje forecasta, budžeta i financijskog plana za projekt
- Definiranje i nadzor kvalitativnih i kvantitativnih pokazatelja uspješnosti projekata
- Organizacija rada te supervizija rada call operatera unutar svoje poslovne cjeline
- Motivacija i edukacija radnika te praćenje organizacijske klime i radne uspješnosti
Posebne pogodnosti:
- Redovita i stimulativna primanja
- Stalne edukacije i usavršavanja
- Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- Izvrsno znanje talijanskog jezika u govoru i pismu
- Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika prednost
- VŠS / VSS
- Najmanje 1 godina iskustva u vođenju projekata i timova te iskustvo rada na poslovima vezanim uz održavanje odnosa s klijentima (CRM)
- MS Office paket – Word, Excel, PowerPoint, CRM
- Vještine upravljanja ljudskim potencijalima
- Analitičke sposobnosti, proaktivnost, fleksibilnost i prilagodljivost potrebama posla
- Izvrsne komunikacijske vještine, profesionalna odgovonost i samokontrola, strpljivost, organiziranost, izvrsne vještine slušanja i izlaganja

Svoju prijavu sa životopisom molimo pošaljite do 31. srpnja na: [email protected]

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
A.K. Miošića 1, 52100 Pula
www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački, talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina