Voditelj projekata s iskustvom (m/ž)

Mjesto rada:
Slovenija
Rok prijave:
19.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Delos zaposlovanje d.o.o. je agencija za zapošljavanje iz Slovenije.

Za potrebe svog renomiranog klijenta tražimo kandidate za poziciju:

Mjesto rada: Slovenija
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Najmanje 3 godine iskustva sa vođenjem IT projekata među kojima je barem jedan sadržavao mobilnu aplikaciju
• Tehničko (kompjutersko) predznanje ili obrazovanje
• Poznavanje agilnih pristupa (Scrum, Kanban…) i Jire
• Dobre komunikacijske i organizacijske vještine te znanje engleskog jezika
• Vođenje 4-8 mobilnih developera (programera) i sudjelovanje sa ostalim ekipama na projektima
• Redovita komunikacija sa američkim dijelom ekipe, dakle povremeni pozivi u popodnevnim ili večernjim terminima

Način sudjelovanja:
• Puno radno vrijeme, početak odmah
• Mogućnost rada kao vanjski suradnik, preferiramo stalni radni odnos

Nudimo zanimljive projekte (ili projekt), opremu za rad po želji, hladnjak napunjen sezonskim dobrotama, smootije, super i mlad kolektiv, mentalitet “people first” i još mnogo toga.

Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete molimo Vas da Vaš CV pošaljete putem donje 'Brze prijave'.
Potrebno radno iskustvo:
tri godine