Voditelj prodaje i marketinga (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Biste li voljeli da netko umjesto vas kupi samo najkvalitetnije prirodne organske sastojke i od njih napravi vrhunsku svježu prirodnu kozmetiku za njegu lica i tijela? To Vam je ukratko BIOMEDIS. Obiteljska tradicija u fitoterapiji i homeoterapiji je starija od 150 godina.

BIOMEDIS se vodi holističkim pristupom zdravlju koji nam govori da proizvodi koje nanosimo na kožu tijela i unosimo u organizam trebaju biti prirodni i organski.

Svi BIOMEDIS proizvodi su napravljeni isključivo od najboljih prirodnih i organskih sirovina. Sirovine za proizvodnju BIOMEDIS proizvoda su brižljivo odabrane, a prikupljaju se iz različitih, zelenih, čistih, netaknutih dijelova Hrvatske i svijeta te se svaki pojedini sastojak testira u strogo kontroliranim uvjetima kako bi osigurali garanciju kvalitete BIOMEDIS proizvoda.

Koža je odgovorna za cijeli organizam i glavni zadatak prirodne kozmetike je inicirati njezin prirodan način funkcioniranja, a ne dodatno opteretiti. Prirodna kozmetika ne stvara ovisnost kože i ne dovodi do pojave smanjenja namijenjenog učinka. Naš cilj je educirati kupce o velikoj razlici između potpuno prirodne i marketinški prirodne kozmetike.

BIOMEDIS je danas jedna od vodećih tvrtki u Hrvatskoj za proizvodnju i prodaju svježe prirodne kozmetike sa organskim sastojcima. Naše proizvode možete naručiti u svim bolje opskrbljenim ljekarnama, u kozmetičkom salonu Studio HB ili na našoj službenoj web stranici www.biomedis.eu. Dostava je potpuno besplatna.

"BIOMEDIS sa svojom kolekcijom vrhunskih krema nova je dimenzija u našem holističkom pristupu ljepoti." izjavila je Branka Habek, osnivačica Studia HB koji ove godine slavi 40 godina brige o zdravlju i ljepoti Vaše kože.

Više o svježim prirodnim BIOMEDIS proizvodima možete pročitati na web stranici www.biomedis.eu.

Za naš tim tražimo Voditelja prodaje i marketinga (ž/m)

Posao obuhvaća:

- kontaktirati sa postojećim prodajnim mjestima (ljekarnama) zbog povećanja prodaje
- otvarati nova prodajna mjesta (ljekarne) zbog povećanja prodaje
- odgovara za naplatu i ostvarenje prodajnih ciljeva
- širenje prodajnih aktivnosti na strane zemlje (pronalazak distributera)
- pisanje PR članaka za digitalne medije
- kontakt sa medijskim kućama
- organiziranje promotivnih aktivnosti u ljekarnama
- smišljanje promotivnih akcija u ljekarnama i na internetu
- uređivanje facebook stranice
- sve ostale aktivnosti sa ciljem povećanja prodaje
Posebne pogodnosti:
- redovita primanja + stimulacija
- rad u dinamičnoj i ugodnoj radnoj atmosferi
- stalni radni odnos uz probni rok u trajanju od 3 mjeseca
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- komunikacijske i pregovaračke vještine
- inicijativnost
- sposobnost rada u timu i upravljanje timovima
- najmanje 1 godina iskustva u radu sa ljekarnama

Ukoliko ste zainteresirani za posao molimo Vas da svoj životopis pošaljete putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina