Voditelj odjela tehničkih ispitivanja i analize (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Visoki standardi kojih se s ponosom pridržavamo postavilo nas je u poziciju jedne od vodećih tvrtki koje se bave pružanjem usluga tehničkih ispitivanja i analize odnosno djelatnošću Zaštite na radu, Zaštite od požara, Zaštite okoliša, Ispitivanjem strojeva, uređaja, radne opreme i instalacija u EX izvedbi itd.

Mi smo tvrtka koja djeluje bez „zidova i ograda“ u kojoj radimo kao kohezivna jedinica i veliki značaj pridodajemo zajedničkom znanju, zajedničkim sustavima i bezuvjetnim timskim radom.

U svemu što radimo, pridržavamo se načela "svi prenosite znanje, svi učite".

Beskompromisni smo u predanosti zdravlju i sigurnosti naših zaposlenika, naših kooperanata, naših klijenata i zajednice općenito. Neprestano ćemo nastojati unaprijediti svoje procese, pokazati vodstvo i promicati sveobuhvatnu sigurnost na radu.

Opis posla:
- poslovi stručnog suradnika/predavača u Ustanovi za srednjoškolsko obrazovanje odraslih osoba
- ispitivanje sustava vatrodojave
- pregled i ispitivanje radne opreme/strojeva i uređaja
- ispitivanje kompresorskih postrojenja
- ispitivanje radnog okoliša
- ispitivanje odzračnih ventila
- ispitivanje protupožarnih i evakuacijskih vrata
- ispitivanje učinkovitosti ventilacije
- ispitivanje nepropusnosti plinskih instalacija/plinonepropusnost
- ispitivanje plinodojavnog sustava/plinodojava itd.

Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- službeni mobitel
- seminari, radionice, stručni ispiti na teret poslodavca
- stimulativno radno okruženje
- stimulativna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- diploma o završenom Fakultetu strojarstva i brodogradnje, smjer Strojarstvo
- stručni ispit stručnjaka zaštite na radu - opći i posebni dio
- stručni ispita iz područja zaštite od požara (ispitivanje stabilnih sustava za dojavu i gašenje požara)
- stručni ispit iz područja zaštite od požara (odgovorna osoba za zaštitu od požara)
- ovlaštenje za obavljanje poslova provjere ispravnosti plinskih instalacija
- uvjerenje o stečenim osnovnim andragoškim znanjima
- specijalističko znanje iz protueksplozijske zaštite uređaja i instalacija
- stručni radnik za protueksplozivnu zaštitu
- stručni ispit za obavljanje poslova prostornog uređenja i graditeljstva
- uvjerenje o položenom stručnom ispitu za koordinatora zaštite na radu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina