Voditelj kontrolinga (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
02.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Koordiniranje procesa planiranja i izrada procjena rezultata unutar tvrtke.
Vođenje projekata optimizacije troškova i pružanje podrške pri odlučivanju.
Kreiranje analiza financijskih projekcija mjesečnih, polugodišnjih i godišnjih financijskih planova.
Kontrola, praćenje i analiza ostvarenja ključnih pokazatelja uspješnosti poslovanja.
Izrada i prezentacija Izvještaja poslovanja prema zahtjevima uprave.
Istraživanje, analiziranje i predviđanje budućih kretanja na tržištu.
Stvaranje i implementacija alata za praćenje ostvarenja strateških odrednica.
Sudjelovanje u organizaciji rada i razvoju informacijskog sustava.
Sudjelovanje i podrška odjelu računovodstva i financija.
Posebne pogodnosti:
Nudimo priliku za daljnji razvoj karijere u dinamičnom i ugodnom poslovnom okruženju koje se razvija i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o osobnim rezultatima i uspješnosti poslovanja) te mogućnost profesionalnog usavršavanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Napredna MS Office znanja.
Engleski jezik
Osnovno znanje o hrvatskom računovodstvenom standardu

Visoka razina sposobnosti određivanja smjera i strategije
Visoka sposobnost usmjerenosti na rezultat
Iznimno visoka sposobnost planiranja i organiziranja
Visoka sposobnost motiviranja i poticanja
Iznimno visoka razina proaktivnosti i inovativnosti u radu

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine