Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Feniks Info d.o.o. registrirana je 2010. godine, a nastala je odvajanjem od matične firme Feniks-kompjutori d.o.o. osnovane 1997. godine.
Započeli smo naše putovanje kao maloprodajni dućan gdje smo pomno osluškivali potrebe i želje naših kupaca. Danas sa ponosom možemo reći da smo izrasli u profesionalnu i dinamičnu tvrtku.

Naša poslovna filozofija temelji se na visoko kvalitetnim proizvodima i linijama na području informatike, mobilne i potrošačke elektronike. Razumijemo potrebe naših klijenata i usavršavamo vlastita znanja i stručnosti kako bi im pružili kvalitetnu uslugu i proizvod koji im je u tom trenutku potreban.

Dođite i postanite dio našeg tima!

Tražimo aktivnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Voditelj ključnih kupaca (m/ž) - 2 djelatnik/ice

Ključni zadaci i odgovornosti:

- samostalno vođenje i organizacija ključnih kupaca po smjernicama i planovima tvrtke
- ostvarenje dogovorenog plana prometa
- praćenje zaliha i prodaje kod kupaca
- koordinacija i nadziranje prodajnih i marketinških aktivnosti kod ključnih kupaca
- dogovaranje uvjeta i promotivnih aktivnosti
- kreiranje novih i održavanje postojećih odnosa sa kupcima u skladu sa ciljevima tvrtke
- prikupljanje informacija i praćenje stanja na tržištu
- sudjelovanje u administrativnim poslovima vezanim za proces prodaje u skladu s našim procesima
- priprema izvještaja prema voditelju prodaje
- organizacija sastanaka i obilasci ključnih kupaca i poslovnica

Mjesto rada: Zagreb, Slavonska avenija 72.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- nagrađivanje ovisno o ostvarenim rezultatima
- božićnica, uskrsnica, regres
- službeni automobil, mobitel i laptop
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- dobru i poticajnu radnu atmosferu te dinamično okruženje
- ugovor na neodređeno, uz probni rad od 3 mjeseca
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 3 godine iskustva na poziciji voditelja ključnih kupaca
- sposobnost organiziranja poslova, upravljanja vremenom, prilagodljivost timskom radu
- izražene komunikacijske, prodajne i pregovaračke vještine
- odgovornost prema radnim zadacima i visoka motiviranost za rad
- spremnost na kontinuirano učenje
- poznavanje Excela
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine